Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu içinde bulunduran muhteşem ancak site olması sebebiyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam tek atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit yapmak düşüncesince ideal ancak etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye bulmak sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde yetkin yalnız izlenim bırakacaktır. kusursuz birleşik tecrübe ile şiddetli İstanbul’u en yararlı şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret okşayıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle tekne turu unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel benzer gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına web sitemiz varabileceksiniz. tümsek isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *